Andro " Temper Tech ALL+"


  • Kod: 2151
  • Producent: Andro
  • Cena: 198,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt
To deska idealna dla zawodników przedkładających kontrolę w grze ponad wszystko. Osiągnięto ten wysoki parametr kontroli dzięki oczywiście nowej technologii, ale także dzięki bardzo cennemu drzewu Hinoki. Zewnętrzne sklejki to oczywiście drewno Hinoki. Zawodnik, który w walce stosuje różnego rodzaju uderzenia znajdzie w tej desce dobrego partnera do precyzyjnych zagrań.

Szybkość : 87
Kontrola : 97
Elastyczność : 96

Ciężar : ok. 70 g


Temper Tech

Rewolucyjne zmiany w sposobie produkcji tych desek były kluczem do powstania tej zupełnie nowej serii desek o parametrach gry dotychczas niespotykanych. Technologia TEMPER TECH polega na trzymaniu sklejek ( furnirów ) przez długi czas w wysokiej temperaturze 150° - 230°. Podczas tej fazy produkcyjnej drzewo pozbywa się wilgoci i staje się wyraźnie twardsze, a zarazem lżejsze. Po tej operacji „temperaturą” już nigdy nie wciągnie wilgoci z powietrza w swoje struktury, co oczywiście pozwoli desce w długim okresie czasu na zatrzymanie stałych parametrów szybkości, kontroli i sztywności.


PRZEDŁUŻONA TRWAŁOŚĆ
Przedłużona trwałość i szybsze osiągnięcie wymaganych parametrów poprzez odporność na wilgoć

PODGRZANIE
Zmniejszenie ciężaru drewna o 10 do 20 % podczas podgrzewania

PODWYŻSZONY TRANSFER ENERGII
Dzięki twardym, cienkim sklejkom wewnętrznym i zewnętrznym

EKSTREMALNIE WYSOKA KONTROLA
Jeżeli nie traficie w piłeczkę tzw. strefą czynną „rakietki” to i tak dzięki tej technologii parametry odbitej piłki będą optymalne