Robot RoboPong 2050 + 72 pił. Donic Coach (P)


  • Kod: 2138
  • Producent: DONIC
  • Cena: 3 260,00 zł3 596,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Stale do dyspozycji Wasz osobisty sparing partner. Teraz nowocześniejszy i bardziej wszechstronny. Robo-Pong w wersji cyfrowej Wprowadzając na rynek robota Robo-Pong 2050 w wersji cyfrowej firma Donic spełnia wszystkie oczekiwania i wymagania stawiane nowoczesnemu urządzeniu do treningu w tenisie stolowym. Cyfrowa kontrola oznacza dokładną kontrolę takich parametrów jak szybkość piłeczki, interwały pomiędzy piłkami i dokładne miejsca zagrania. W wersji standardowej robota Robo-Pong 2050 możliwe jest dokładne ustawienie takich funkcji jak szybkość piłki, rotacja piłki, miejsce zagrania i przerwy między piłkami. Możliwe jest wykorzystanie 64 zaprogramowanych ćwiczeń na poziomie zawodników profesjonalnych. Obsługa jest ułatwiona poprzez wykorzystanie pilota zawierającego menu w wielu językach. W systemie pracy z komputerem możliwe jest ustawienie i wykorzystanie opracowanych przez siebie ćwiczeń.

Doskonały partner do gry na różnych poziomach zaawansowania. Zawodnikom na najwyższym poziomie umożliwia poprawę pracy nóg oraz doskonalenie wszechstronności zagrań. Zawodnikom początkującym pozwala na naukę i poprawę podstawowych uderzeń. W jednym i drugim przypadku jest to możliwe w jak najkrótszym czasie. Zawodnikom zaawansowanym umożliwia poprawę czucia piłki, koordynacji ruchów i urozmaicania gamy zagrań. Możliwość dostosowania czasu, treningu, intensywności i ustawienie urządzenia pod kątem stopnia zaawansowania sprawia ogromną satysfakcję treningu z partnerem dopasowanym do umiejętności.

Elektroniczny pilot sterowniczy
Umożliwia wybór 64 zakodowanych ustawień ( opisanych w instrukcji ) oraz szybkości piłki, interwałów między piłkami i miejsca zagrania. Program kompatybilny z Windows do współpracy z komputerem w celu wykorzystania własnych ćwiczeń. W komplecie instalacyjna płytka DVD i instrukcja obsługi.

Głowica robota Wyrzuca do 170 piłek na minutę z prędkością do 120 km/h. Możliwość ustawienia zagrań: topspin, kontra, podcięcie, boczne podcięcie, boczna rotacja. Możliwość ustawienia 21 miejsc zagrania i 30 wariantów tempa gry.

Zestaw siatki Łatwa w montażu i demontażu siatka zbudowana dookoła połowy stołu na której zamontowany jest robot, wyłapuje piłki, które wpadając do rynny powracają do głowicy umożliwiając grę bez przerwy. - wszystkie części zamienne dostępne w Centrum Servisowym - ciężar urządzenia ( ok. 8 kg ) - montaż i demontaż urządzenia w parę minut wszystkie części zamienne dostępne w Servis Center
 mały ciężar (ca 8 kg)
 złożenie i rozłożenie w ciągu kilku minut
Polska instrukcja obsługi w wersji elektronicznej - część pierwsza
Polska instrukcja obsługi w wersji elektronicznej - część druga
Polska instrukcja obsługi w wersji elektronicznej - część trzecia
Zestaw Cyfrowy Newgy
1 780,00 zł
TSP " Siatka do robota" (P)
560,00 zł
620,00 zł
Robot RoboPong 1050 (P)
2 080,00 zł
2 356,00 zł
Robo Caddy
340,00 zł
Robo - Pokrowiec
280,00 zł
Pong Master
756,00 zł
Moduł 3
1 580,00 zł
Gąbka do TT-Matic
40,00 zł